• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • +38 044 253 66 94

PWYP шукає консультанта з гендерних питань щодо Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Киргизстані та Україні

Публікуй, що ти платиш (Publish What You Pay) — це міжнародний рух організацій громадянського суспільства у понад 50 країнах, що робить управління нафтою, газом та корисними копалинами відкритим, підзвітним, стійким, справедливим стосовно громадян. Рух прагне побудувати світ, де всі громадяни отримують вигоду від своїх природних ресурсів сьогодні і завтра. PWYP працює, щоб подолати негативні наслідки явища, відомого як «прокляття ресурсів», коли країни, багаті природними ресурсами, як правило, мають гірші результати розвитку, ніж країни без рясних нафтових, газових або мінеральних ресурсів. 

Детальна інформація — за посиланням

Гендерна рівність та права жінок стають дедалі важливішим порядком денним для суб’єктів у сфері управління природними ресурсами, в тому числі тих, хто рухається до PWYP. Орієнтована на людей програма видобувної галузі спрямована на подолання руйнівних наслідків видобувних галузей, які жінки та дівчата продовжують відчувати, а також те, що жінки в основному відсутні в процесі прийняття рішень та формулювання політики щодо природних ресурсів.

У 2020 році Секретаріат PWYP заручився грантом проєкту на основі пілотного проекту з просування реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ), що реагує на гендерні аспекти. Новий проект буде реалізований за участю коаліцій PWYP у семи країнах, у тому числі в Киргизстані та Україні.

Цей проєкт спрямований підтримувати групи зацікавлених сторін ІПВГ у семи цільових країнах для впровадження та документування впливу гендерних положень у Стандарті ІПВГ на 2019 рік. Серед цих країн і Україна. Одна з цілей — забезпечити додаткові заохочення або вимоги у глобальному Стандарті ІПВГ у 2022 році, які відображають потреби та вирішують проблеми жінок, на які впливає видобуток природних ресурсів.

PWYP шукає консультанта для координації реалізації конкретних проектних заходів, які Секретаріат та члени PWYP прагнуть провести у період з вересня 2020 року по вересень 2021 року в Киргизстані та Україні.

Консультант відповідатиме за керівництво початковими зустрічами проекту в цих країнах та загальну підтримку впровадження проекту. 

Необхідний досвід та навички консультанта:

  • Розуміння того, як добувна промисловість впливає на права жінок та гендерну рівність, з конкретним розумінням прозорості податків, доходів і процесів бюджетування.
  • Досвід роботи з ініціативами із багатьма зацікавленими сторонами (MSI); розуміння або досвід ІПВГ є додатковою перевагою.
  • Розуміння економічного та політичного контексту та досвід роботи в Киргизстані або Україні.
  • Прихильність до феміністичних принципів.
  • Досвід роботи з мережами чи коаліціями громадянського суспільства — додаткова перевага.
  • Досвід та розуміння руху прозорості видобувних галузей.
  • Відмінні навички письма та спілкування.
  • Відмінні навички управління часом.
  • Вільне володіння англійською та російською мовами.

Комерційну пропозицію, резюме та супровідний лист потрібно надіслати до 24:00 у понеділок, 7 вересня 2020 року, на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із темою електронного повідомлення: Eurasia Gender Consultancy. З кандидатами зв’яжуться протягом двох тижнів після встановленого терміну.

Наша адреса

 
вул. Інститутська 18 а, офіс 3, м. Київ

Телефон

 
+38 044 253 66 94

Електронна пошта

 
energytransparencyua@gmail.com

Наші партнери

donors