• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +38 044 253 66 94

Асоціація та її члени приймають активну участь в Онлайн-заходах Міненерго, запланованих в рамках Тижня Відкритого Уряду

Асоціація та її члени приймають  активну участь в Онлайн-заходах Міненерго, запланованих в рамках Тижня Відкритого Уряду

(18 – 19 травня 2021 р.)

 

 

          На виконання плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2021 – 2022 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.21 № 149, а також в рамках проведення з 17 по 21 травня 2021 року Тижня Відкритого Уряду Міненерго спільно з Національним Секретаріатом ІПВГ в Україні, GIZ, ГО НОВА Енергія та ГО «Діксі груп» планує проведення вебінарів з питання впровадження Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях (ІПВГ).

 До участі у заходах запрошені  представники облдержадміністрацій, видобувних компаній, громадських організацій, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, а також представники місцевих громад.

Вебінар № 1 «Регіональний аспект впровадження  міжнародної Ініціативи прозорості у  видобувних галузях (ІПВГ) в Україні» відбудеться 18 травня 2021 року з 14 до 15 год. в онлайн-форматі

Тематика заходу: Інформація про принципи роботи ІПВГ і чому це важливо для регіонів,  процес звітування ІПВГ, презентація онлайн платформи ІПВГ.

  1. Міжнародна Ініціатива прозорості видобувних галузей (О.Нехорошко, Національний секретаріат ІПВГ)
  2. Реалізація ІПВГ в Україні (В.Гнатовська, Міненерго)
  3. Онлайн – платформа ІПВГ (В.Филенко, ГО «Нова енергія», С.Мізіна,(GIZ).

Вебінар № 2 «Прозорість і підзвітність видобувних галузей» відбудеться   19 травня 2021 року з 14 до 15 год. в онлайн-форматі

Тематика заходу:

  1. Важливість відкритих даних у видобувних галузях (Олена Павленко, ГО «Діксі груп»)
  2. Відкриті дані: регіональний аспект (Віталій Филенко, ГО «Нова енергія»)
  3. Екологічні дані в контексті національних звітів ІПВГ, (Ольга Полуніна, ГО «Діксі груп»).

Директорка ГО «Флора» Людмила Шестакова: «Місія нашої організації — захист прав людини на життя у чистому довкіллі»

ГО «Флора» бореться за покращення радіаційної ситуації у Кіровоградській області та розвиває екологічну свідомість оточуючих. Завдяки Асоціації «Енерготранспарентність» екоактивісти дізналися про існування Ініціативи Прозорості Видобувної Галузі (ІПВГ) та познайомилися з експертами всеукраїнського рівня. 

Read more ...

Приклад для України: як у видобувних країнах світу розкривають екологічну інформацію

Відомі світові компанії-видобувники стають усе більш прозорими. Адже розуміють: у такий спосіб показують, що ведуть бізнес чесно і їм немає чого приховувати. А ще й позитивно впливають на імідж держав, у яких працюють. Надихнувшись міжнародним досвідом, українські видобувники можуть та навіть мусять наслідувати їхній приклад.

Read more ...

Наша адреса

 
вул. Інститутська 18 а, офіс 3, м. Київ

Телефон

 
+38 044 253 66 94

Електронна пошта

 
energytransparencyua@gmail.com