• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • +38 044 253 66 94

Верифікація даних та інтеграція порталу ІПВГ в Україні

За підтримки: GIZ.

Проект спрямований на впровадження оновленої тестової версії порталу та підготовка передачі порталу ІПВГ для адміністрування до Міністерства енергетики України.

У межах проекту розроблене технічне завдання на розробку демо-версії порталу та службу інтеграції даних, а також підготовлена та проведена тендерна процедура для вибору постачальника ІТ-послуг та впровадження оновленої тестової версії порталу ІПВГ, проведена підготовка до передачі порталу ІПВГ для адміністрування до Міністерства енергетики України.

З моменту приєднання до ІПВГ в 2013 році Україна взяла на себе значні зобов'язання щодо створення прозорості в гірничодобувній галузі. Значного успіху було досягнуто у реалізації Ініціативи: створено 4 звіти ІПВГ, які розкривають діяльність та показники гірничодобувних компаній за 2013-2017 роки. 2 звіти ІПВГ повинні бути передоплачені протягом 2020 року.

Протягом реалізації проєкту ми зробили головні доопрацювання та MVP-версії Порталу ІПВГ. Доопрацювали функцію для людей з вадами зору на Публічній частині та в кабінетах, зробили посилання на інформацію про надрокористування, зробили окремий блок з посиланнями на Публічній частині та додали сторінку з інформацією в меню «Про ініціативу», зробили інтерактивною карту України, тепер область можна обрати кліком на карті, додали ідентифікацію підписанта звіту через QR-код. Міністерство виділило доменне ім’я для порталу: https://eiti.gov.ua/.

Наші партнери

donors

Проекти та Ініціативи