• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +38 044 253 66 94

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» оголошує тендер на закупівлю ІТ-послуг на доопрацювання MVP порталу ІПВГ в Україні

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» оголошує тендер на відбір постачальника ІТ-послуг для доопрацювання MVP порталу ІПВГ в Україні в рамках реалізації проєкту «Верифікація даних та інтеграція порталу ІПВГ в Україні» задля забезпечення прозорості та запобігання корупції у видобувних галузях в Україні.

В рамках реалізації проєкту «Верифікація даних та інтеграція порталу ІПВГ в Україні» було встановлено та схвалено Міністерством, Національним секретаріатом ІПВГ UA та іншими членами MSG, необхідність доопрацювати MVP Порталу ІПВГ в Україні.

Основне завдання постачальника ІТ-послуг — розробка програмного забезпечення оновленого порталу ІПВГ. Технічні вимоги вказані у додатку 1. Зокрема, ми очікуємо, що буде покращена функціональність порталу ІПВГ відповідно до законодавства України, впроваджено оновлену MVP порталу, погоджена проектна та експлуатаційно-технічна документація з розробки для передачі порталу ІПВГ на адміністрування Міністерству енергетики в України.

На це у постачальника буде 1-2 місяці. Ми очікуємо, що в учасників тендеру буде досвід розробки подібних проектів не менше трьох років, досвід розробки проектів, пов’язаних з впровадження веб-порталів в Україні та їх передачею ЦОВам. Важливий досвід співпраці з державними установами, міністерствами та громадськими організаціями, досвід розробки ІТ-продуктів та документації для веб-ресурсів державного рівня або багаторівневих корпоративних структур. Детальні вимоги до постачальника та умови участі у тендері — у тендерній документації: https://drive.google.com/drive/u/3/folders/1bKoATUM_b9EeohgTsKozXikiyufRlS8L.

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» разом із Міністерством енергетики України, звітними компаніями, Національним секретаріатом EITI UA та іншими зацікавленими сторонами брала участь у розробці стратегії порталу ІПВГ в Україні. Результатом впровадження цієї стратегії стала розробка MVP Порталу ІПВГ в Україні. 

У 2013 році Україна приєдналась до Ініціативи прозорості видобувних галузей і, починаючи з 2015 року, публікує щорічні звіти, де показує, скільки компаній працює у видобувних галузях, скільки податків вони заплатили державі, які компанії готові, а які не готові показувати результати своєї роботи. З 2018 року такі звіти є обов’язковими згідно закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях».

Наша адреса

 
вул. Інститутська 18 а, офіс 3, м. Київ

Телефон

 
+38 044 253 66 94

Електронна пошта

 
energytransparencyua@gmail.com